Hakkımızda

team
team

Hakkımızda

Bizi Biz Yapan Özelliğimiz: Başarımız

Enerji sektöründe faaliyet göstermek üzere Ankara'da kurulmuş olan Dien Enerji Danışmanlığı  A.Ş. enerji sektöründeki yatırımcılara anahtar teslimi çözüm önerileri sunmaktadır. Enerji alanında bir projenin baştan sona tüm aşamalarıyla gerçekleştirilmesine olanak verecek şekilde hizmet sunma prensibiyle çalışan şirketimiz yatırımcıların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet çeşitliliği sunmaktadır.

image

Misyonumuz

Dien Enerji olarak misyonumuz hızlı ve esnek bir yaklaşımla topluma ve çevreye duyarlı, getirisi yüksek yatırımlarla ülkemize ve pay sahiplerimize değer yaratan hizmetleri sağlamaktır. Bu çerçevede Dien Enerji olarak kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla hizmete devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Enerji sektöründe, yurtiçi ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, LİDER şirket olmaktır.

image